Meny

Organisation och kontakt

Underrubrik saknas

Rektor

Tina Johansson
0155-24 88 15                                                                                                                                                      tina.johansson@nykoping.se                                                                                                               

Verksamhetschef

Anna Kapanen Kjellberg
0155-45 79 57                                                                                                          anna.kapanen.kjellberg@nykoping.se

Administrativ chef

Johanna Törnblom
073-773 77 09
johanna.tornblom@nykoping.se

Kvalitetsstrateg

Peter Sund
073-662 23 54
peter.sund@nykoping.se

Alpha

Expedition
Malin Söderberg
malin.soderberg@nykoping.se
073-149 32 85
0155-45 71 14

Biträdande rektorer
Carolina Ahlin
Arbetslag A1a, A2a, A3a (åk 7,8,9 a-d)
073-325 31 23
carolina.ahlin@nykoping.se

Tina Johansson
Arbetslag Zeta
0155-24 88 15                                                                                                                                                      tina.johansson@nykoping.se

Anna Kapanen Kjellberg                                                                                                                                        Arbetslag Beta
0155-45 79 57                                                                                                          anna.kapanen.kjellberg@nykoping.se

 

Omega

Expedition
Tina Eriksson 
tina.eriksson@nykoping.se
073-773 79 27

Ulrika Tscharnke
ulrika.tscharnke@nykoping.se
073-412 14 10
0155-45 76 29

Biträdande rektorer
Anna-Karin Beck
Arbetslag O1, Sigma (åk 7)
0155-24 88 32
anna-karin.beck@nykoping.se 

Per Fälting
Arbetslag O2, O3 (åk 8,9)
073-773 74 80
per.falting@nykoping.se

 

Rektor Grundsärskolan
Tina Johansson
0155-24 88 15                                                                                                                                                      tina.johansson@nykoping.se 

 

Kontakta oss

Rektor

Nyköpings högstadium och Grundsärskolan
Tina Johansson                                                      tina.johansson@nykoping.se

 

 

Adress

Alpha
Aurore Holmbergs väg 9

Omega
Rosenkällavägen 39

Kontaktformulär

För att vi ska veta att du inte är en robot - skriv in ordet Nyk i denna ruta: