Meny

Organisation och kontakt

Underrubrik saknas

Rektor

Maria Eneqvist 
0155-45 79 57
maria.eneqvist@nykoping.se

Administrativ chef

Maria Molin
0155-45 76 46
maria.molin@nykoping.se

Elevhälsochef

Stina Degernäs
073-149 30 78
stina.degernas@nykoping.se

Alpha

Expedition
Gunilla Lindholm
Johanna Törnblom
0155-45 71 14
073-149 32 85
073-773 77 09

Resultatenhetschefer
Carolina Ahlin
Årskurserna: 7a-7d, 8a-8d, 9a-9d
073-325 31 23
carolina.ahlin@nykoping.se

Therese Sjöberg
Årskurserna 7e-7h, 8e-8h, 9e-9h
073-149 32 64
therese.sjöberg@nykoping.se 

Peter Sund
Kvalitetsstrateg
073-662 23 54
peter.sund@nykoping.se

Omega

Expedition
Tina Eriksson
Ulrika Tscharnke
0155-45 76 29
073-773 79 27 
073-412 14 10

Resultatenhetschefer
Reino Dahl
Årskurserna:8i-8l, 9i-9l
073 - 149 35 53
reino.dahl@nykoping.se

Stina Degernäs
Årskurser 7m-7p, 8m-8p, 9m-9p, I-bas samt EH
073-149 30 78
stina.degernas@nykoping.se

Anna-Maria Ringgren
Årskurs 7i-7l, samt Zeta, Slussen och Beta
073-325 30 84
anna-maria.ringgren@nykoping.se

Rektor Grundsärskolan

Lena Strand
073-662 24 03
lena.strand2@nykoping.se

 

Kontakta oss

Rektor

Nyköpings högstadium
Maria Eneqvist
maria.eneqvist@nykoping.se

Grundsärskolan
Lena Strand
0155 - 24 88 91
lena.strand2@nykoping.se

 

Adress

Alpha
Aurore Holmbergs väg 9

Omega
Rosenkällavägen 39

Kontaktformulär

För att vi ska veta att du inte är en robot - skriv in ordet Nyk i denna ruta: