Hoppa till innehåll

Organisation och kontakt

Underrubrik saknas

 

Rektor

Tina Johansson
0155-24 88 15   

tina.johansson@nykoping.se                                                                                                               

Verksamhetschef

Anna Kapanen Kjellberg
0155-45 79 57

anna.kapanen.kjellberg@nykoping.se        

Administrativ chef

Johanna Törnblom
073-773 77 09

johanna.tornblom@nykoping.se

Kvalitétsstrateg

Peter Sund
073-662 23 54

peter.sund@nykoping.se

 

Alpha

Expedition
Malin Söderberg
malin.soderberg@nykoping.se
073-149 32 85
0155-45 71 14

Linda Hult
linda.hult@nykoping.se
073-412 14 10
0155-45 71 14

Biträdande rektorer
Vakant
Årskurs 7 och 8
073-325 31 23

Karin Holmquist
Årskurs 7 och Beta
073-149 32 64

karin.holmquist@nykoping.se

Matilda Johansson
Grundsärsskolan och elevhälsa
073-662 24 03                                                                                                        

matilda.johansson@nykoping.se

 

Omega

Expedition

Ann-Charlott Eriksson Litzell 
ann-charlott.eriksson.litzell@nykoping.se
073-773 79 27                                                                                                                                                     


Biträdande rektorer
Anna-Karin Beck
Arbetslag O1, Sigma (åk 7)
0155-24 88 32

anna-karin.beck@nykoping.se

Per Fälting
Arbetslag O2, O3 (åk 8,9)
073-773 74 80

per.falting@nykoping.se

 

Rektor Grundsärskolan
Matilda Johansson
 073-662 24 03                                                                                        

matilda.johansson@nykoping.se 

 

Kontakta oss

Rektor

Nyköpings högstadium och Grundsärskolan
Tina Johansson                                                      tina.johansson@nykoping.se

 

 

Adress

Alpha
Aurore Holmbergs väg 9

Omega
Rosenkällavägen 39

Kontaktformulär

För att vi ska veta att du inte är en robot - skriv in ordet Nyk i denna ruta: