Organisation och kontakt

Rektor

Maria Eneqvist 
0155-45 79 57
maria.eneqvist@nykoping.se

Administrativ chef

Maria Molin
0155-45 76 46
maria.molin@nykoping.se

Elevhälsochef

Stina Degernäs
073-149 30 78
stina.degernas@nykoping.se

Praktiksamordnare

Catharina Wikholm
073-149 31 00
catharina.wikholm@nykoping.se

 

Alpha

Expedition
Gunilla Lindholm
Johanna Törnblom
0155-45 71 14
073-149 32 85
073-773 77 09

Resultatenhetschefer
Stefan Germerud
Årskurserna: 7a-7d, 8a-8d, 9a-9d
073-149 33 73
stefan.germerud@nykoping.se

Peter Sund
Årskurserna: 7e-7h, 8e-8h, 9e-9h
073-662 23 54
peter.sund@nykoping.se

Stina Degernäs
Ansvarar för I-BAS
073-149 30 78
stina.degernas@nykoping.se

Maria Ringgren
Ansvarar för 7-9:an, Slussen och Zeta
073-325 30 84
anna-maria.ringgren@nykoping.se

Omega

Expedition
Tina Eriksson
073-773 79 27 

Resultatenhetschefer
Gunnel Söderlund Dahl
Årskurserna: 7i-7l, 8i-8l, 9i-9l
073 - 773 70 68
gunnel.soderlund.dahl@nykoping.se

Catarina Tibblin
Årskurserna: 7m-7p, 8m-8p, 9m-9p
073 - 662 23 57
catarina.tibblin@nykoping.se

Här hittar du organisationsschemat för Nyköpings högstadium som pdf. 

Rektor Grundsärskolan

Lena Strand
073-662 24 03
lena.strand2@nykoping.se

 

Kontakta oss

Rektor

Nyköpings högstadium
Maria Eneqvist
maria.eneqvist@nykoping.se

Grundsärskolan
Tf rekor
Harke Steenbergen
0155 - 24 88 91
harke.steenbergen@nykoping.se

 

Adress

Alpha
Aurore Holmbergs väg 9

Omega
Rosenkällavägen 39

Kontaktformulär

För att vi ska veta att du inte är en robot - skriv in ordet Nyk i denna ruta: