Meny

Personal

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till vår personal. 

Aage Asikainen
Undervisar i solosång

aage.asikainen@nykoping.se 
073- 662 26 21

Adam Lindén
Undervisar i slagverk och ensemble

adam.linden@nykoping.se
073-1493099

Alexander Bremström
Undervisar i elgitarr, gitarr, elbas och popgrupp

alexander.bremstrom@nykoping.se
073-149 31 98

Cecilia Rudstam
Undervisar i fiol, gitarr, stråklek och orkester/ensemble

cecilia.merino.rudstam@nykoping.se
073- 662 26 34

Christian Nyberg
Undervisar i oboe

christian.nyberg@nykoping.se
Claes Lundegård
Undervisar i brass och orkester

claes.lundegard@nykoping.se
073- 662 26 31

Elina Eriksson
Undervisar i dans yngre barn

elina.eriksson@nykoping.se

Elisabeth Hermansson
Biträdande enhetschef. Undervisar i piano och stråklek

elisabeth.hermansson@nykoping.se 
0155-457354

Emir Selimi
Undervisar i DJ

emir.selimi@nykoping.se

Enes Omerdic
Undervisar i piano och dragspel

enenes.omerdic@nykoping.se
073-662 26 30

Esteban Campusano
Undervisar i musikproduktion

jorge.campusano@nykoping.se

Helena Holmgren
Undervisar i piano och kör

helena.holmgren@nykoping.se
073-662 26 39

Ida Maria Schwahn
Undervisar i fiol, viola och stråkensemble

idamaria.schwahn@nykoping.se
073-662 26 36

Jennifer Karlsson
Undervisar i kör

jennifer.karlsson.3@nykoping.se

Juuli Välimaa
Undervisar i dans

juuli.valimaa@nykoping.se
073-1493455

Lana Lannecel
Undervisar i piano

lana.lannecel@nykoping.se

Lena Emmerstrand 
Administratör

lena.emmerstrand@nykoping.se
0155-24 87 65

Linda Sohlberg
Undervisar i saxofon, klarinett och ensemble

linda.sohlberg@nykoping.se
073-412 15 45

Linda Söderlund Krogsaether
Undervisar i film och skådespeleri

linda.soderlund.krogsaether@nykoping.se
073-367 37 35

Katarina Divander
Undervisar i hantverk/slöjd och animerad film

katarina.divander@nykoping.se
073-503 95 91

Malin Algesten
Undervisar i sång

malin.algesten@nykoping.se

Maria Stenberg
Undervisar i sång och kör

maria.lindqwist.stenberg@nykoping.se

Mats Grahn
Undervisar i gitarr och elgitarr

mats.grahn@nykoping.se
073-662 26 24

Mattias Dahlström
Enhetschef

mattias.dahlstrom@nykoping.se
0155-24 87 67

Mikaela Grönberg
Undervisar i Cello och kontrabas

mikaela.gronberg@nykoping.se

Noah van Dorpel
Undervisar i teater

noah.van.dorpel@nykoping.se
070-3627813

Robin Fornhammar
Undervisar i gitarr och ensemble

robin.fornhammar@nykoping.se
073- 662 26 23

Ronny Appel Hansson
Undervisar i film och skådespeleri

ronny.appel.hansson@nykoping.se

Sigbjörn Fant
Undervisar i slagverk och popgrupp

sigbjorn.fant@nykoping.se
070-924 29 29

Susanne Fragoulis Andersson
Undervisar i bild och Fröet

susanne.fragoulis.andersson@nykoping.se
072-234 38 43

Tommy Andersson
Undervisar i blockflöjt och tvärflöjt

tommy.andersson@nykoping.se
070-395 02 12

 

Kontakta oss

Kontaktformulär

För att vi ska veta att du inte är en robot - skriv in ordet Nyk i denna ruta: