Skolledningen

Här hittar du kontaktuppgifter till skolledningen på Nyköpings gymnasium.

Område

Program

Gripen

 

Cecilia Hast

Cecilia.hast@nykoping.se

0730 - 300 392

Barn- och fritidsprogrammet

Bygg- och anläggningsprogrammet

 

Björn Löfstedt

Bjorn.lofstedt@nykoping.se

0155 – 24 81 03

Naturvetenskapsprogrammet

Teknikprogrammet

Lena O´Connor

Lena.oconnor@nykoping.se

0155 – 24 81 05

Gymnasiesärskolan

 

 

Malin Thunström

Malin.thunstrom@nykoping.se

0155  – 45 76 55

Språkintroduktion

 

Cecilia Karlström

Cecilia.karlstrom@nykoping.se

0155 – 24 84 57

Estetiska programmet

Samhällsvetenskapsprogrammet

Nicolaiskolan

 

Per Ivehammar

Per.ivehammar@nykoping.se

073 773 71 04

Ekonomiprogrammet

Handels- och administrationsprogrammet

Vård- och omsorgsprogrammet

Skavsta

 

Jonas Axelsson

jonas.axelsson@nykoping.se

Fordons- och transportprogrammet

Flygteknikprogrammet

 

Enhetschef Service och Support Nyköpings Gymnasium

Johan Torstensson

johan.torstensson@nykoping.se

Enhetschef för elevhälsan Nyköpings gymnasium

Klas Karlsson

klas.karlsson@nykoping.se

Rektor

Peter Ekedahl

peter.ekedahl@nykoping.se

Dela med dig
Skriv ut
Uppdaterad: 2018-08-21
Sidansvarig: Annika Broman